AGB

Ogólne warunki handlowe

1. Zakres stosowania

Poniższe warunki mają zastosowanie do wszystkich zamówień składanych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

 

2. Strona umowy, zawarcie umowy

Umowa kupna jest zawierana z firmą beverage dispense systems GmbH

Umieszczając produkty w sklepie internetowym, składamy wiążącą ofertę zawarcia umowy na te artykuły. Umowa zostaje zawarta w momencie zaakceptowania oferty na towary znajdujące się w koszyku poprzez kliknięcie przycisku zamówienia. Natychmiast po wysłaniu zamówienia otrzymasz kolejne potwierdzenie pocztą elektroniczną.

Wiążącą umowę można również zawrzeć wcześniej w następujący sposób:

  • Jeśli wybrałeś płatność kartą kredytową, umowa zostaje zawarta w momencie obciążenia karty kredytowej.
  • Jeśli wybrałeś metodę płatności PayPal, umowa zostaje zawarta w momencie potwierdzenia przez Ciebie dyspozycji płatniczej w systemie PayPal.

 

3. Koszty wysyłki

Do podanych cen produktów doliczane są koszty wysyłki. Więcej szczegółów na temat kosztów wysyłki znajdziesz w ofertach.

 

4. Płatność

W naszym sklepie dostępne są następujące metody płatności:

Przedpłata
Jeśli wybierzesz przedpłatę, w potwierdzeniu zamówienia podamy Ci nasze dane bankowe i dostarczymy towar po otrzymaniu zapłaty.

Karta kredytowa
Twoja karta kredytowa zostanie obciążona po zrealizowaniu zamówienia. Jeśli wybierzesz metodę płatności kartą kredytową, zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 2,5% ceny zakupu.

Paypal
Zapłacisz kwotę faktury za pośrednictwem internetowego dostawcy Paypal. Musisz być tam zarejestrowany lub najpierw zarejestrować się, podać swoje dane dostępu i potwierdzić nam instrukcję zapłaty (wyjątek: dostęp dla gości). Dalsze instrukcje otrzymasz w trakcie procesu składania zamówienia. Jeśli wybierzesz metodę płatności Paypal/Paypal Express, zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 1,9% ceny zakupu.

Płatność na podstawie faktury i finansowanie
We współpracy z Klarna AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Sztokholm, Szwecja, oferujemy Ci zakup na podstawie faktury i zakup na raty jako opcję płatności. Należy pamiętać, że zakup na rachunek i zakup na raty są dostępne tylko dla konsumentów i że płatność musi być w każdym przypadku dokonana na rzecz Klarna.

Faktura
Kupując na rachunek w Klarna, zawsze otrzymujesz towar jako pierwszy i zawsze masz 14-dniowy termin płatności. Pełne warunki zakupu na rachunek znajdziesz tutaj. Sklep internetowy pobiera opłatę w wysokości 0,00 euro za każde zamówienie przy zakupie na konto Klarna.

Zakup na raty
Dzięki usłudze finansowej Klarna możesz płacić za swoje zakupy w elastyczny sposób w miesięcznych ratach wynoszących co najmniej 1/24 całkowitej kwoty (ale co najmniej 6,95 euro) lub na innych warunkach określonych w kasie. Więcej informacji na temat zakupu na raty, w tym ogólne warunki i zasady oraz europejski standard informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego, znajdziesz tutaj.

Informacja o ochronie danych
Klarna sprawdza i ocenia dane osobowe oraz, w przypadku uzasadnionego interesu i powodu, prowadzi wymianę danych z innymi firmami i biurami informacji kredytowej. Twoje dane osobowe będą traktowane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Polityką prywatności Kl arna.

 

5. Samodzielne zbieranie danych

Zasadniczo masz możliwość samodzielnego odbioru towaru z

 beverage dispense systems GmbH
- www.getraenkezapfanlagen.net -
Kopernikusstrasse 4
50126 Bergheim
Niemcy

w następujących godzinach pracy: Tylko po uzgodnieniu telefonicznym i pisemnym potwierdzeniu ze strony www.getraenkezapfanlagen.net.

 

6. Zastrzeżenie własności

Towar pozostaje naszą własnością do momentu otrzymania pełnej zapłaty.

 

7. Uszkodzenia transportowe

Jeśli towar zostanie dostarczony z widocznymi uszkodzeniami transportowymi, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie reklamacji firmie kurierskiej i natychmiastowy kontakt z nami. Niezłożenie reklamacji lub brak kontaktu z nami nie ma żadnych konsekwencji dla Twoich roszczeń prawnych i ich egzekwowania, w szczególności dla Twoich praw z tytułu gwarancji. Pomożesz nam jednak w dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczenia transportu.

 

8. Rękojmia i gwarancja

Obowiązuje ustawowa ustawa o odpowiedzialności za wady. Informacje o ewentualnych dodatkowych gwarancjach i ich dokładnych warunkach znajdziesz wraz z produktem oraz na specjalnych stronach informacyjnych w sklepie internetowym.

 

9. Przechowywanie tekstu umowy

Przechowujemy tekst umowy i wysyłamy Ci pocztą elektroniczną dane dotyczące zamówienia oraz nasze Ogólne Warunki Handlowe. Ogólne warunki handlowe możesz również w każdej chwili przejrzeć i pobrać tutaj, na tej stronie. W naszym loginie klienta możesz przeglądać swoje poprzednie zamówienia.

 

10. Zdjęcia

Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie oferowane artykuły, ewentualne artykuły dekoracyjne, które służą do wyjaśnienia towaru, nie są częścią zamówienia. Artykuły mogą różnić się wizualnie, jeśli producent zmodyfikował produkt.

 

11. Język umowy

Językiem obowiązującym przy zawieraniu umowy jest język niemiecki.