O nas

Automaty do napojów, schładzarki do piwa i akcesoria:
Ponad 20 lat doświadczenia w zaopatrzeniu gastronomii

Witamy w naszym sklepie internetowym. W wielu dziedzinach udało nam się ponownie obniżyć ceny!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do swojej restauracji lub dyskoteki, do pubu lub cocktail baru, ale także do prywatnego baru, piwnicy lub domowego baru piwnego. U nas dostaniesz najwyższej jakości  - jakość z browaru - w super korzystnych cenach. Porównaj nasze ceny z cenami konkurencji i skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny! Przyjdź do nas, chętnie doradzimy Ci, czy potrzebujesz systemu kranowego, chłodziarki do piwa, kompletnego systemu wydawania czy tylko zlewu. Mamy też dla Ciebie stale Spülboy lub Delfin Myjki do szkła w ofercie.

W naszej kategorii Chłodzenie jest wszystko o profesjonalnej technologii chłodniczej. Mamy tu sprężarki ACC, termostaty Danfoss, termostaty Dixell, Eliwell lub LAE, regulatory uniwersalne, zegary Legrand, wiele artykułów Rothenberger i inne najlepsze oferty.

W ofercie Krany znajdziesz między innymi wiele wariantów kurków dozujących, kurki tłokowe, kurki dozujące, kurki z kompensatorem i kurki z kulką. W segmencie kolumn dozujących oferujemy Ci kolumny z łabędzią szyją, kolumny wieżowe, kolumny ceramiczne i wiele innych opcji we wszystkich kolorach i wyglądach. Aby zapewnić profesjonalną konserwację systemu wydawania piwa, znajdziesz u nas odpowiednie produkty do czyszczenia linii piwnych. Mamy także tabletki do płukania szkła, adaptery czyszczące, Beviclean, Bevi Tap, szczotki do płukania szkła i smar do kranów.

W strefie eventowej masz do dyspozycji między innymi następujące produkty:

  • Lada składana
  • Wanna ociekowa i taca ociekowa
  • Armatura wodna
  • Szafy chłodnicze na imprezy
  • przenośne lady

Dzięki naszej armaturze, takiej jak głowica kranowa Micro Matic czy reduktor ciśnienia HiwiCO2, jesteś idealnie wyposażony. Oczywiście możesz również zaopatrzyć się w pasującą butlę  CO2 lub wąż do piwa (beer line) z odpowiednim złączem śrubowym. Do pielęgnacji i dezynfekcji polecamy produkty RTU Advance, Wigol lub Eilfix. Oferujemy również wkłady filtracyjne firmy Everpure.

W dziale akcesoriów barowych znajdziesz wszystko, od mosiężnych złączek do kranu po adaptery do puszek 5-litrowych, skrzynki do transportu szkła, pojemniki na szkło do piwa, różne produkty Vacu-vin, shakery do koktajli, łyżki do lodu, bilijki i maty do odsączania szkła.

Działamy w tej branży od ponad 20 lat i zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia - chętnie doradzimy. Czekamy na Twoje zamówienia i zapytania! Jeśli znajdziesz ten sam artykuł taniej w internecie, skontaktuj się z nami.

Twój zespół z Getraenkezapfanlagen.net