Wysyłka i płatność

Przegląd opcji płatności

Aby zapłacić za swoje zamówienie, oferujemy Ci pięć różnych metod płatności do wyboru:

  1. Faktura
  2. Zakup na raty
  3. Przedpłata przelewem bankowym 3% zniżki
  4. Paypal
  5. Karta kredytowa

1. Zakup na konto

klarna

Dzięki bezpłatnej usłudze Klarna "Zakup na konto" otrzymujesz towar przed zapłaceniem. Możesz spokojnie robić zakupy, składać zamówienia i oglądać produkty w domu. Następnie masz 14 dni na opłacenie faktury. Nie musisz podawać żadnych poufnych danych, kupowanie na rachunek jest całkowicie pozbawione ryzyka.

2. Płatność w ratach

klarna

Dzięki elastycznej płatności ratalnej w Klarna możesz płacić w swoim własnym tempie. Możesz najpierw zrobić zakupy, a potem obejrzeć towar w domu. Wszystkie zakupy na raty w Klarna są gromadzone na przejrzystej miesięcznej fakturze. Co miesiąc decydujesz, ile chcesz zapłacić.

3. Płatność z góry Przelew bankowy

przekaz_XS

Jeśli zdecydujesz się zapłacić przelewem z góry, otrzymasz 3% zniżki. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast po otrzymaniu płatności. Po złożeniu zamówienia prosimy o przelanie kwoty faktury na poniższe konto:

Właściciel konta: beverage dispense systems GmbH
Instytut: Volksbank Erft
IBAN:DE89 3706 9252 2516 8570 16
BIC:GENODED1ERE

Uwaga! Pamiętaj, aby zawsze podawać numer zamówienia jako powód płatności. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane jak najszybciej.

4. Płatność przez PayPal

paypal

Paypal to serwis płatności internetowych, który umożliwia bezpieczne, łatwe i szybkie dokonywanie płatności. Twoja korzyść: proces składania zamówienia jest przyspieszony, ponieważ płatność jest zazwyczaj przekazywana do nas natychmiast, a zamówione (znajdujące się w magazynie) produkty mogą być wysłane do Ciebie tego samego dnia. Twoje konto Paypal zostanie obciążone w dniu złożenia zamówienia.

5. Płatność kartą kredytową

mastercard

Ochrona danych i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Aby chronić Cię przed oszustwami związanymi z kartą kredytową, możemy zweryfikować Twoje dane podczas składania pierwszego zamówienia. W takim przypadku otrzymasz od naszego działu obsługi klienta e-mail z opóźnionym potwierdzeniem zamówienia. Dalsza procedura zostanie Ci wyjaśniona w tym e-mailu. Aby przyspieszyć ten proces, możesz również podać swój numer telefonu w procesie składania zamówienia - umożliwi nam to natychmiastowy kontakt z Tobą i realizację zamówienia w godzinach pracy. Twoja karta kredytowa zostanie obciążona w dniu złożenia zamówienia.

Akceptowane są:

  • Visa
  • Mastercard

 

Kiedy moje zamówienie zostanie dostarczone?

Większość oferowanych produktów jest dostępna w magazynie. Czas realizacji zamówienia znajdziesz na stronie szczegółowej danego produktu oraz w koszyku.

Czas dostawy Twojego zamówienia: Czas dostawy podany w artykule obowiązuje od momentu otrzymania płatności do godziny 12:00. Pamiętaj, że w okresach największego natężenia ruchu, np. w Wielkanoc, lato lub Boże Narodzenie, czas dostawy może się w poszczególnych przypadkach wydłużyć, a to za sprawą firm transportowych, takich jak DHL lub spedytorów.

UWAGA: Święta firmowe od 20.02.2020 do 25.02.2020 w tym czasie nie będą realizowane wysyłki towarów. Podany czas dostawy nie obowiązuje w czasie ferii firmowych. Prosimy pamiętać, że możemy wysyłać tylko zamówienia z płatnością otrzymaną do 18.02.2020 (godz. 12.00) przed naszymi świętami firmowymi.

Jeśli dany produkt nie jest dostępny w magazynie lub jeśli jest to produkt wykonywany na zamówienie (lady chłodnicze), informacja ta zostanie Ci odpowiednio wyświetlona. Towary te wysyłamy tak szybko, jak to możliwe po skompletowaniu lub otrzymaniu towaru od producenta, czyli po około 10-14 dniach. Tylko w wyjątkowych przypadkach może to potrwać do 4 tygodni. Szczegóły dotyczące czasu dostawy znajdziesz w szczegółach produktu.

 

Opakowanie i koszty wysyłki

DHL   Cargoline

Oferujemy następujące metody wysyłki:
  • Paczka
  • Agencja spedycyjna

Za dostawę na terenie Niemiec i koszty opakowania pobieramy cenę wysyłki podaną w ofercie.
Dla każdego zamówienia koszty wysyłki są podawane i komunikowane oddzielnie.

 

Ceny

Ceny są ważne tylko do wyczerpania zapasów, z wyłączeniem błędów.

Koszty wysyłki2